O Firmie

Jesteśmy legalnie działająca firmą, która istnieje na rynku od 2015 roku. Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych Klientów. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając w wyborze produktów oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji.

Marki Obecne w Naszym Sklepie

froster logo

Froster

Froster to marka unikalnych gadżetów wprowadzanych na rynek w postaci nowości. Z sukcesem realizuje swoje oryginalne pomysły, a powstałe produkty można znaleźć w naszym sklepie.

gadget factory logo

Gadget Factory

Gadget Factory to marka wyjątkowych gadżetów przeznaczonych dla miłośników dobrej zabawy, oryginalnego designu i niebanalnych rozwiązań. Urozmaicą Twoją codzienność, rozkręcą każdą imprezę i stanowią doskonałą propozycję prezentu na każdą okazję.

divinto logo

diVinto

Asortyment marki stanowią wysokiej klasy akcesoria do wina. Oferujemy bogaty wybór eleganckich korkociągów, a także areatory, pompki próżniowe, stopery oraz inne profesjonalne gadżety. Polecamy też luksusowe zestawy do wina będące ciekawym pomysłem na prezent.